Mirosław Białogłowski

Mirosław Białogłowski - Członek Zarządu Erbud Industry Sp. z o.o., Dyrektor Pionu Inżynierii

 

Dyplom magistra inżyniera w specjalizacji: technologia budowy maszyn, uzyskał na Politechnice Warszawskiej. Absolwent podyplomowych studiów na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w Warszawie. Z branżą usług dla energetyki i przemysłu, gdzie obejmował kluczowe funkcje zarządcze, jest związany od ponad 30 lat (Energomontaż-Północ SA/Polimex-Mostostal SA). Pracę w Grupie Erbud Industry, gdzie zarządza obszarem budownictwa inżynieryjnego i przemysłowego, rozpoczął 01 stycznia 2014 roku.

Marcin Nowicki

Marcin Nowicki – Członek Zarządu Erbud Industry Sp. z o.o., Dyrektor Pionu Finansowo-Księgowego


Absolwent kierunku: finanse i rachunkowość Szkoły Głównej Handlowej oraz Copenhagen Business School. Posiada piętnastoletnie doświadczenie w obszarze finansów, zdobyte w Grupie Budimex. Pracę w Grupie Erbud Industry rozpoczął 17 sierpnia 2015 roku. Oprócz zarządzania Pionem Finansowo-Księgowym Erbud Industry Sp. z o.o., sprawuje również nadzór korporacyjny w obszarze finansów nad spółkami serwisowymi.

 

 
 
Mirosław Buciak

Paweł Mścichowski - Prezes Zarządu, Dyrektor Naczelny

Absolwent Politechniki Śląskiej na kierunku mechanika. Ukończył również studia MBA w Szkole Głównej Handlowej. Związany z branżą usług dla energetyki i przemysłu od ponad 30 lat. Pracował m.in. dla Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o. jako Dyrektor Centrum Serwisowego Region Południowy i Zachodni.

Michał Bursa

Michał Bursa - Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Techniczny

W Engorem Sp. z o.o./Erbud Industry Centrum zatrudniony od 1997. W latach 1997-2003 na stanowisku Głównego Specjalisty ds. Ciepłowniczych, a od 2003 jako Wiceprezes Zarządu-Dyrektor Techniczny.
W latach 1986-1997 pracował w Przedsiębiorstwie „Sprzętbud” pełniąc funkcję Kierownika Zakładu Sprzętu i Zmechanizowanych Robót Inżynieryjnych.
Od 1978 do 1986 zatrudniony w Łódzkim Kombinacie Budowlanym Południe, w tym od 1984 na stanowisku Główny Mechanik i Energetyk.
Absolwent Politechniki Łódzkiej Wydziału Mechanicznego – Specjalność Maszyny i Urządzenia Energetyczne.

 

 
 
Mirosław Buciak

Roman Nagórski - Prezes Zarządu

 

Michał Bursa

Janusz Gorczyński - Wiceprezes Zarządu

 

 
 
Dariusz Badeja

Dariusz Badeja - Prezes Zarządu/Dyrektor Naczelny

Od października 2014 roku do lipca 2015 pełnił funkcję Dyrektora Zakładu Serwisu Polimex Energetyka sp. z o.o.. W latach 2011-2014 pracował w spółce Polimex – Mostostal, piastując stanowiska: Z-cy Dyrektora Zakładu Rybnik, Dyrektora Zakładu Rybnik oraz Dyrektora ds. Serwisu. W latach 2007 do 2010 był Członkiem Zarządu w EPE – Rybnik Sp. z o.o. Od 1992 do 1995 roku pracował na stanowisku Konstruktora w ZNPW S.A., a w latach 1995-2007 zajmował kolejno stanowiska: Spawalnika, Kierownika Działu Spawalnictwa i Kontroli Jakości, Pełnomocnika ds. Jakości oraz Kierownika Produkcji w EPE – Rybnik Sp. z o.o..  Absolwent Politechniki Śląskiej w Gliwicach, jest mgr inż. mechanikiem, w specjalności technologia obróbki i łączenia metali. Ukończył również studia Executive MBA GFKM przy Uniwersytecie Gdańskim.

Tomasz Swaryczewski

Tomasz Swaryczewski - Wiceprezes Zarządu, Dyrektor ds. Handlu i Rozwoju

Dyplom magistra inżyniera na kierunku: Mechanika i budowa maszyn w zakresie specjalności: maszyny i urządzenia energetyczne uzyskał na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. Od 1995r. związany z Elektrownią Łagisza, gdzie pracował na stanowisku inżyniera ds. urządzeń ciepłowniczych. Od dnia 1 października 1998 roku w Spółce Ciepło-Service,  pełnił funkcję Prezesa Zarządu.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na ich użycie.