Erbud Industry Sp. z o.o. jest Spółką wchodzącą w skład Grupy Erbud Industry, która odpowiada za projekty z obszaru inżynierii. Spółka posiada dwie lokalizacje: biura w Warszawie i Katowicach.

Erbud Industry tworzy zespół inżynierów oraz specjalistów czerpiący bogate doświadczenia z pracy przy realizacjach w różnych sektorach przemysłu i energetyki. Są to doświadczenia w zakresie generalnego wykonawstwa oraz podwykonawstwa w projektach inżynieryjnych, także w formule EPC.

 

Erbud Industry Centrum Sp. z o.o. jest największą Spółką wchodzącą w skład Grupy Erbud Industry. Erbud Industry Centrum, od lat znany ze świadczenia usług w ciepłownictwie i energetyce jako ENGOREM. Spółka posiada pięć Oddziałów: Łódź, Poznań, Wieruszów, Grajewo, Konin i Warszawa.

Erbud Industry Centrum świadczy usługi serwisowe urządzeń i instalacji w ciepłownictwie, energetyce, przemyśle chemicznym. Erbud Industry Centrum to m.in sieci ciepłownicze, węzły, kotły, turbiny, pompy, armatura. To także usługi mechaniczne, spawalnicze, energetyczne, AKPiA. Sprawujemy również nadzór techniczny i inwestorski, obsługujemy spalarnie, biogazownie, biomasę oraz budowę gazociągów.

 

Erbud Industry Pomorze Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku i Toruniu. Spółka powstała z połączenia się NGK Ojrzyński Sp. z o.o. oraz EnergoServ Pomorze Sp. z o.o. Erbud Industry Pomorze jest firmą świadczącą usługi serwisowe w energetyce i przemyśle.

Wykonuje remonty i modernizacje kotłów przemysłowych, turbin, elektrofiltrów, rurociągów, sieci przemysłowych, konstrukcji stalowych, maszyn i urządzeń, instalacji oraz urządzeń elektrycznych. Dysponuje wykwalifikowaną załogą z bogatym wieloletnim doświadczeniem w sektorze energetycznym i specjalistyczną wiedzą w zakresie wszelkich urządzeń przemysłowych.

 

Erbud Industry Południe Sp. z o.o. to najmłodsza Spółka wchodząca w skład Grupy Erbud Industry.

Posiada dwa Oddziały: Będzin oraz Rybnik. Zdobyte doświadczenie pozwala w chwili obecnej łączyć najlepsze tradycje i wiedzę pozyskane podczas dotychczasowej działalności Spółki Ciepło-Service, z nowoczesnością, innowacyjnością i synergią Grupy Erbud Industry.

Erbud Industry Południe świadczy usługi serwisowo-remontowe i inwestycyjne głównie dla potrzeb klientów z branży energetyki zawodowej, ciepłownictwa i hutnictwa.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na ich użycie.